top of page

Viesnīcas apartamenti "Albatross Home"

Updated: Oct 26, 2023

Uz komforta viļņa.


Apartamenti mūsu viesnīcā paredzēti pāriem, kā arī ģimenēm, kas novērtēs ērtības. Piedāvājam gan studio tipa apartamentus, gan ar atsevišķu guļamistabu. Katrā apartamentā ir savas labierīcības. Apartamenti ir pilnībā aprīkoti ar modernām mēbelēm un aksesuāriem, kā arī virtuves piederumiem. Katrā dzīvoklī ir balkons, kur nesteidzīgi baudīt rītus un vakarus. Apartamenti mūsu viesnīcā ļaus Jums izbaudīt un sajustu šo patiesi skaisto, kluso un dabisko vietu.

 

Par Albatross Resort:


Albatross Resort komplekss Ķesterciemā ir 11 hektāru plaša, priežu ieskauta teritorija pie jūras, kas paredzēta gan īslaicīgai atpūtai, gan pastāvīgai dzīvesvietai. Albatross Resort būs piemērots galamērķis gan atpūtai divatā, gan ģimenēm ar bērniem. Īslaicīgai atpūtai viesi var rezervēt kādu no viesnīcas apartamentiem, izmantot daudzveidīgu spa un sporta infrastruktūru, kā arī apmeklēt kompleksa teritorijā pieejamo restorānu. Kompleksā regulāri tiek piedāvāti īpašie piedāvājumi, kas apvieno nakšņošanu, spa apmeklējumu un trīs kārtu vakariņas.


Komplekss veidots ar mērķi radīt modernu kūrorta veida mājokli dzīvošanai visu gadu. Kompleksā kopumā ir izbūvēti 300 augstas kvalitātes dzīvokļi.


Apkārtnē ir daudz brīnišķīgu dabas pērļu. Un līdz jūrai ir vien 200 m, tā Jūs sagaida ar baltām smiltīm un priežu meža piejūras piekrasti. Vieta ir ērta peldēm – te atrodas publiska, labiekārtota peldvieta.


Adrese:


Albatrosa iela 18, Ķesterciems, Engures pagasts, Tukuma novads

GPS: 57.109137, 23.230720


Kontakti:


Tel. +371 28444244Rezervē:

Viesu māja Zušu Sēta
Zušu Sēta Bērciems Booking.com
Zušu Sēta Instagram
Zušu sēta FacebookComments


bottom of page