top of page

Engures brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrība

  • Instagram
  • Facebook

Laipni lūgti Engures BUB pagaidu lapā!

Šobrīd jau darbojamies, bet nav pārāk daudz laika, lai veidotu arī savu lapu, tāpēc pagaidām baudām Engures pagasta pārvaldes aktīvistu lapas viesmīlību un šīs ir mūsu mājas uz nenoteiktu laiku! Informācijas pagaidām nav daudz, kad būs īstā lapa gatava, tad mēs noteikti būsim skaistāki.
Pagaidām, vismaz vasaras sausajā un karstajā periodām, savus spēkus virzīsim vairāk uz prevencijas, dzēšanas un glābšanas darbu.
Tomēr ļoti ceram uz jūs atbalstu, jo cits operatīvais transports vēl nav iegādāts, arī telpas ziemai jāgatavo. Informācijas par iespēju ziedot ir lapas apakšā, tomēr, ja ir kādi citi materiāli labumi vai kontakti, ar ko jūs varētu palīdzēt mūsu pastāvēšanai un attīstībai, tad lūdzam rakstīt uz bub@engure.lv
PALDIES! Par interesi un atbalstu!

Engures brīvprātīgo ugunsdzēsēju vienība dibināta 2023. gada 15. maijā, vai pareizāk - atjaunota. Engurē tāda jau bija ļoti sen, bet finansējuma trūkuma dēļ tika likvidēta 1993. gadā. No 1993. līdz 2023. gan bija arī alternatīvas - piemēram pašvaldības ugunsdzēsības formējums, tomēr ar to ir par maz. Ja jums ir ko pastāstīt vai kādas bildes no Engures BUB vēstures, lūdzam dalīties ar šo informāciju - tā noteikti būs interesanta daudziem citiem! Paldies!

 

Kas mēs esam?

Vienā vārdā – domubiedri! Ja par profesijām, tad spektrs ir ļoti plašs – pagasta pārvaldes darbinieki, jūrnieki, mehāniķi, skolotāji, uzņēmēji, juristi, šoferi, frizieri un mērnieki, kurus visus vieno kopīga ideja – ziedot savu laiku un līdzekļus, lai padarītu Engures pagastu vēl mazliet drošāku!
 

Mūsu mērķi

Engures brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrība tika dibināta ar mērķi apvienot Engures pagasta iedzīvotājus un uzņēmējus, lai uzlabotu un attīstītu ugunsdrošību un drošību uz ūdens Engures pagastā, un ne tikai.

Dažādos pasākumos un kampaņveidīgi izglītot visu vecumu pagasta iedzīvotājus un viesus, lai cilvēki zinātu, ko darīt un ko nedarīt ugunsnelaimē, vai vēl labāk – ko darīt vai ko nedarīt, lai līdz ugunsnelaimei nenonāktu.

Piedalīties dzēšanas un glābšanas darbos līdzās ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu.

 

Vai Tu arī vari pieteikties?

Engures BUB ir vajadzīgi ne tikai ugunsdzēsēji, bet arī cilvēki, kas vēlas iesaistīties aktīvā darbā ar jauniešiem un sabiedrību kopumā, kā arī paši vēlas apgūt drošības pamatzināšanas un iemaņas. Cilvēki, kas pārzina vietējo infrastruktūru – ceļus, takas un ūdenstilpes.
Cilvēki, kas avārijas situācijā visādos sīkumos var palīdzēt VUGD un BUB darbiniekiem glābšanas darbos.
Katram atradīsies, ko darīt, jo darbojamies kopā – cits cita drošībai!

 

Vai arī Tu vari atbalstīt BUB?

Protams, to ne tikai var, bet pat ļoti vajag! Bez ziedojumiem Engures BUB pastāvēšana nav iespējama.

Atbalstīt var ne tikai ziedojot līdzekļus, reizēm ir vajadzīga kāda praktiska palīdzība – gan celtnieka, gan elektriķa, gan mehāniķa, gan šuvējas un pat par īstām vilnas zeķēm ugunsdzēsēja zābakos vēl neviens neko labāku nav izdomājis!

Raksti mums, zvani mums, nāc ciemos – kopā noteikti izdomāsim kā!
 

Kā pievienoties?

Lapas apakšā mājaslapā ir iesnieguma forma, aizpildiet to un nosūtītiet - bub@engure.lv, vai pastā – Rosmes iela 9, Engure, LV3113.

----------------------------------------------


Engures BUB valdes priekšēdētājs - Jurijs Semeneņa, tel. 24224112, bub@engure.lv

 

----------------------------------------------

Ziedojumiem:
Engures Brīvprātīgo Ugunsdzēsēju biedrība
Reģistrācijas Nr.: 40008326049
Konts: LV47HABA0551054933957

----------------------------------------------

Iesniegums uzņemšanai Engures BUB

Biedrības statūti

bottom of page