top of page

pirmd., 05. febr.

|

Engures Saieta nams

Andas Krauzes foto izstāde "... par viņiem...".

Slavenību portreti.

 Andas Krauzes foto izstāde "... par viņiem...".
 Andas Krauzes foto izstāde "... par viņiem...".

Laiks un vieta

2024. g. 05. febr. 15:00

Engures Saieta nams , Jūras iela 114, Engure, Engures pagasts, Tukuma novads, LV-3113, Latvia

Par pasākumu

Anda Krauze ir profesionāla fotogrāfe, kurai visu mūžu fotografēšana ir sirdslieta.

Māskliniece strādājusi vairākos preses izdevumos kā fotogrāfe, un brīvajos brīžos tāpat nododas savai sirdslietai - fotogrāfēšanai. Tā arī laika gaitā arī sakrājušies tik ievērojams skaits šo vīriešu fotogrāfiju, kas tapuši dažādās dzīves situācijās. Viņa pati skaidro, ka tā ir izstāde par vīriešiem-personībām, kas viņu ir iedvesmojuši. Andai kā fotogrāfei bija iespēja šos satikšanās mirkļus dokumentēt un apkopot vienā izstādē.

Par viņas profesionalitāti un talantu fotografēšanas jomā liecina fakts, ka Andai jau bijušas vairākas gan personālizstādes, gan izstādes sadarbībā ar citiem fotogrāfiem, kā piemēram, "Tepat", "Tirgus blūzs", "Avotu iela 1,30 km", "Tētis Zviedrijā – Tētis Latvijā" u.c. Izstāžu sakarā minama arī sirsnīgais foto stāsts par mājas mīluļiem – Andas laika gaitā fiksētie kaķu portreti ar nosaukumu "Runču laiks".

Bet šoreiz Engures Saieta namā apmeklētājus uzrunā talantīgās fotogrāfes Andas Krauzes slavenību portreti izstādē "... par viņiem...", kur varēsi aplūkot Mārtiņa Brauna, Jāņa Streiča, Mārtiņa Freimaņa, Jāņa Petera, Nika Matvejeva un daudzu citu zināmu vīriešu portretus.

Izstādes atklāšana 5.februārī, plkst. 15:00,  Engures Saieta namā. 

Dalies ar pasākumu

bottom of page