top of page

piektd., 09. jūn.

|

Engure

Engures BUB pasākums

Biedrība ir dibināta, informēsim par mērķiem un plāniem, godināsim biedrus no aizgājušajām dekādēm, rekrutēsim jaunus biedrus - iesaistīties un palīdzēt var katrs, nav obligāti jāvelk tērps un jābrauc dzēst kāds ugunsgrēks - nāc un piesakies!

Engures BUB pasākums
Engures BUB pasākums

Laiks un vieta

2023. g. 09. jūn. 19:00 – 22:00

Engure, Jūras iela 114, Engure, Engures pagasti, LV-3113, Latvia

Par pasākumu

Piesakies!

Izveidota Engures Brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrība jeb BUB

Tieši pirms 100 gadiem Engures pagastā tika izveidota pirmreizējā brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrība, kuras nosaukums bija  “Engures pagasta Savstarpējās ugunsapdrošināšanas biedrība”. Šogad atkārtoti izveidota Engures brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrība, tāpēc aicinām ikvienu uz biedrības atklāšanas pasākumu Engures Saietu namā.

Jau divus gadus virmoja ideja par BUB izveidi, līdz informācija sasniedza īstos cilvēkus, īstajā laikā un vietā, un aktīvi iesaistījās biedrības dibināšanas procesā. Tādējādi šī gada 15. maijā sanācām kopā, lai pārspriestu nianses, un tika izveidota biedrība 12 cilvēku sastāvā. Liels prieks bija redzēt katru no viņiem, jo katrs skaidri zināja, ar kādu mērķi vēlas iestāties biedrībā un to atbalstīt.

Ņemot vērā, ka tik zīmīgi, tieši pēc 100 gadiem ir atdzimusi Brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrība,  nolēmām 2023.gada 9. jūnijā organizēt pasākumu, kurā godināsim BUB darbiniekus no iepriekšējām dekādēm (1930.gadā biedrībā darbojās 227 biedri), stāstīsim par nākotnes vīzijām un plāniem. Ļoti ceram, ka biedrība būs tik pat masveidīga organizācija pagastā, kā pirms 100 gadiem, jo jau tad ikviens vēlējās piedalīties biedrības darbībā, lai pasargātu savu īpašumu no ugunsnelaimes.

Ņemot vērā, ka brīvprātīgo atbalsta nekad nevar būt par daudz, aicinām ikvienu interesentu, kam svarīga pašu un līdzcilvēku drošība uzgunsnelaimē,  pievienoties mūsu biedrībai. Svarīgi apzināties, ka BUB darbība ir visa Engures pagasta teritorijā un ne tikai, tāpēc īpaši ceram redzēt interesentus no visiem Engures pagasta ciemiem.

Nozīmīgs būs jebkurš, kurš var palīdzēt, ne tikai uguns dzēšanā, bet arī iespēju un risku apzināšanā, sabiedrības izglītošanā, biedrības uzturēšanā un popularizēšanā.

Kopā ir spēks! Tādēļ aicinām pievienoties komandai, lai sasniegtu maksimālu atbalstu mūsu līdzcilvēkiem un sev pašam, informētu un izglītotu sevi un apkārtējos, kā arī pasargātu savu un kaimiņa īpašumu no ugunsnelaimes, ja tas būtu nepieciešams!

Tiekamies 2023. gada 9. jūnijā no plkst. 19:00 līdz 22:00 Engures saietu namā (pasākums ar groziņiem).

Dalies ar pasākumu

bottom of page