top of page

sestd., 09. dec.

|

Engures Mācītājmuiža

Starptautiskā "Dienas bez iepirkšanās" jeb "Buy Nothing Day"

Rodi alternatīvu pirkšanai, un iemācies lietas radīt pats.

Starptautiskā "Dienas bez iepirkšanās" jeb "Buy Nothing Day"
Starptautiskā "Dienas bez iepirkšanās" jeb "Buy Nothing Day"

Laiks un vieta

2023. g. 09. dec. 13:00

Engures Mācītājmuiža, Jūras iela 66, Engure, Engures pagasts, Tukuma novads, LV-3113, Latvia

Par pasākumu

Sestdien, 9.decembrī Engures mācītājmuižā laipni gaidīti pasākumā, kas notiek vispasaules “Dienas bez iepirkšanās” ietvaros. 

Šajā dienā iedvesmojam cilvēku rast alternatīvas pirkšanai un piedāvājam aizraujošu un saturīgu laika pavadīšanas iespēju.

Pasākuma apmeklētājiem, sākot no plkst. 13:00, būs iespēja dažādās darbnīcās izgatavot un dekorēt rotājumus, batikot savus, no mājām atnestos tekstila izstrādājumus. Gatavot rotiņas no saplīsušajām krellēm un jaukas Ziemassvētku kartiņas tuvajiem. 

Jauks pasākums un piedzīvojumus visai ģimenei.

Pasākuma gaitā visi aicināti noskatīties filmu par apkārtējās vides saglabāšanu. Veicināsim vides jautājumu apzināšanu un diskusijas par tiem.

Ienāciet Engures mācītājmuižā uz aizraujošu pēcpusdienu, kurā katrs varēs dalīties ar radošām idejām.

Pasākums tiek organizēts sadarbībā ar biedrību “Zaļā Brīvība” un tās iniciatīvu “Tīri.Labi. Pilsēta bez atkritumiem” , kas tiek sniegta, pateicoties The Coca-Cola Foundation finansiālam atbalstam. The Coca-Cola Foundation ir The Coca-Cola Company globālā filantropijas struktūrvienība, kas tiecas risināt sabiedrības prioritātes starptautiskajās kopienās, kurās mēs dzīvojam un strādājam.

Dalība bez maksas.

Dalies ar pasākumu

bottom of page