top of page

otrd., 12. marts

|

Engures Saieta Nams

Žurnāla "Praktiskie Rokdarbi" izstāde "Un jūra šalc... rokdarbos".

12 autoru darbu izstāde.

Žurnāla "Praktiskie Rokdarbi" izstāde "Un jūra šalc... rokdarbos".
Žurnāla "Praktiskie Rokdarbi" izstāde "Un jūra šalc... rokdarbos".

Laiks un vieta

2024. g. 12. marts 12:00

Engures Saieta Nams, Jūras iela 114, Engure, Engures pagasts, Tukuma novads, LV-3113, Latvia

Par pasākumu

Žurnāla "Praktiskie Rokdarbi"

12 autoru darbu izstāde

"Un jūra šalc... rokdarbos"

Jau par tradīciju kļuvusi mūsu autoru darbu izstāde Rojā un Engurē. Šoreiz piedāvājam Engures Saieta namā iepazīt žurnāla "Praktiskie Rokdarbi" rekordlietu autoru kolektīvu – 12 rokdarbnieku darbus par jūras tēmu izstādē "Un jūra šalc... rokdarbos".

Izstādes apmeklētājiem ir iespēja iepazīt plaša spektra tradicionālos rokdarbus (adītus un tamborētus apģērbus ar aksesuāriem) TLMS "Rītausma" vadītājas Dagnijas Liepas, kā arī dalībnieču Dzintras Ozolas, Elfrīdas Tereško, Mirdzas Filipenokas, Astras Stuckas, Lidijas Neikenas un Valentīnas Kuzņecovas izpildījumā. Bagātīgu dažādu rokdarbu pūru – jakas, džemperus, kleitas, lakatus un pērļotas rotas – par jūras tēmu uz izstādi atvedusi TLMS "Atkalnis" vadītāja Ineta Krastiņa.

Jāpiemin Gundegas Ostenbergas džemperis ar ieadītu jūras vilni.

Toties ar hobija darbiem iepazīstina Džuljeta Leiterte, kura izveidojusi interesantus priekšmetus no jūras akmentiņiem un izskalotiem stikliņiem... Izstādei vizuālu akcentu piešķir Silvijas Bērziņas ēteriski smalkie veidojumi un spilveni dažādās tekstilmozaīkas tehnikās. Lielisku saskaņu ar rokdarbiem rada Santas Lubānes gleznās atainotā mūžam mainīgā jūra.

Laipni aicināti apskatīt izstādi Engures Saieta namā, Jūras ielā 114, no 12. marta.

Dalies ar pasākumu

bottom of page