top of page

sestd., 13. jūl.

|

Engure

ZVEJNIEKSVĒTKI ENGURĒ 2024

ZVEJNIEKSVĒTKI ENGURĒ 2024
ZVEJNIEKSVĒTKI ENGURĒ 2024

Laiks un vieta

2024. g. 13. jūl. 21:00 – 2024. g. 14. jūl. 06:00

Engure, Engure, Engure parish, Tukums Municipality, LV-3113, Latvia

Par pasākumu

- Jau 13. jūlijā Engurē svinēs, priecāsies un atzīmēs ikgadējos ZVEJNIEKSVĒTKUS!

- Kā jau katru gadu – modīsimies agri un dosimies sagaidīt Neptūnu! Šogad īpaši krāšņs gaidāms svētku gājiens (pieteikšanās: http://webanketa.lv/forms/6gskachj68qp6s9n6nk34dv4/ ) un ar saviem priekšnesumiem koncertā “Tā nav zveja, tas ir kino”, pārsteigs Engures amatiermākslas kolektīvi un svētku īpašie viesi – Valmieras Brīvprātīgo Ugunsdzēsēju Biedrības orķestris.

- Ar tikpat košu parādi, skatītājus pārsteigs aptuveni 80 kravas auto entuziasti ar saviem spēkratiem. Jau no rīta tie būs apskatāmi svētku parādē, kas virzīsies no Engures zīmes (Rīgas pusē) līdz pat Rosmes ielai. Nedaudz vēlāk, kravas auto, kā arī ekskluzīvie auto būs skatāmi – Engures stadionā.

- Visas dienas garumā kādu sev tīkamu un noderīgu lietu varēs atrast Zvejnieksvētku andelē, Engures tirgus laukumā vai pie Engures stadiona. Pa ceļam uz pludmali, izklaides karuseļos varēs meklēt gan lieli, gan mazi.

- Dienas pirmajā pusē, pie Engures stadiona norisināsies volejbola turnīrs. Pieteikšanās turnīram – klātienē. Taču, pārējās sportiskās aktivitātes apmeklētājiem jāmeklē Engures pludmalē – šeit vēl nebijis norisināsies Latvijas spēkavīru čempionāts, kura ietvaros spēkavīri izpildīs 7 dažādus spēka paņēmienus. Vienlaikus, tradicionāli norisināsies – zābaku mešanas konkurss. Šogad galveno balvu tālākajam zābaka metējam sagatavojis apavu veikals Gabi.

- Vakara noslēgumā Engures stadionā sagaidāma lieliska koncertprogramma, kurā uzstāsies The Sound Poets, Grupa Pērkons, Sudden Lights un Singapūras Satīns. Par enerģisku balli pēc koncertiem parūpēsies grupa Tandēms Trijatā.

- Vienlaikus ar balli stadionā, Auniņparka estrādē, sadarbībā ar Ballīte Ballītē ar vasarīgiem hitiem uzstāsies DJ RoRo.

- Biļešu cena uz koncertiem: 15,- EUR

- Svētku gājiena dalībniekiem: 10,- EUR (biļešu iegāde klātienē, reģistrējoties gājienam).

Invalīdiem un pensionāriem (uzrādot apliecību) biļešu cena: 10,- EUR.

Bērniem līdz 7 g.v. (ieskaitot) ieeja bez maksas.

Biļetes iespējams iegādāties https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/140696, kā arī pasākuma dienā.

PASĀKUMS TIKS FOTOGRAFĒTS UN FILMĒTS. IEGŪTIE MATERIĀLI VAR TIKT IZMANTOTI PUBLICITĀTES NOLŪKOS.

#enkurojiesengurē #zvejnieksvētkiengurē #engure 

Dalies ar pasākumu

bottom of page